Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Zawsze uważałam, że do ładnych kobiet to ona nie należy, ale moje zdanie zmieniło się po "Teraz, albo nigdy". Jak ona tam wygląda! Bardzo, bardzo ładnie. A i jej rola mi się podoba... Może dlatego, że jestem do niej podobna? :) Szkoda, że wyjechała do Ameryki :P

Alovate

wg mnie jedna z najbrzydszych aktorek świata.Zamiast szyi posiada chudy i długi przewód doprowadzający pokarm i tlen.poza tym twarz szkaradnego orka

Masin

Łaał, chyba nie widziałeś wielu brzydkich kobiet xD
Kto wg. ciebie jest ideałem piękna?

Alovate

Ja zaś zaobserwowałem ciekawe zjawisko - otóż większość zwolenników urody Agaty stanowią... kobiety. Cóż...

Kalafiores

Wy rozróżniacie tylko 16 kolorów...


Alovate

Agata mogłaby być czarna, czerwona, żółta... nawet turkusowa. Nie zmieniłoby to faktu, że wygląda jak Gollum z Władcy Pierścieni.

Kalafiores

Doowalił turkusem xD
Ale faktycznie pewne podobieństwo jest. Szczególnie oczy...

Alovate

Znam też kilka innych ciekawych kolorów, jeśli byłabyś zainteresowana. :P

Alovate

Mnie się ona niegdyś nie podobała. Uważałem, że jest bardzo brzydka. Też jednak zmieniłem zdanie po obejrzeniu wspomnianego tu serialu. Nie jest klasycznie piękna, ale ma coś w sobie. Poza tym jest znacznie lepszą aktorką niż jej cukierkowe koleżanki z planu, które grają sztucznie. A poza ma świetne poczucie humoru, czym mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła.

Alovate

Jeżeli jesteś do niej podobna, to tylko współczuć...

pituritu

To było niepotrzebne :/




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones