Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

dlaczego ma taką niską średnią. Może nie jest tak urodziwa jak koleżanka z serialu Marta Żmuda-Trzebiastowska (rzecz gustu bo nawet pod względem urody Agata podoba mi się bardziej) ale na pewno o wiele zdolniejsza!!!
ta dziewczyna ma talent i klasę nie to co te podrzędne aktoreczki.

Evi_7

Ja dałem jej niską ocenę bo dla mnie jest wyjątkowo brzydka, a po obejrzeniu kilku odcinków "Teraz albo nigdy" uważam, że nieudolnie wciela się w rolę genialnej i pokrzywdzonej przez los "specjalistki", której postać wymyślił scenarzysta (lub scenarzystka) - idiota.

wildcat

Wygląda na wredną sukę. Nie tylko dlatego, że taką gra. Ma taki wyraz twarzy.

DamianGZYL

Taaak... A ja naiwna wierzyłam, że użytkownicy filmwebu choć czasami oceniają talent aktorski!
Najlepiej dajmy 1 wszystkim, których wyraz twarzy nam się nie podoba.

DMK_

Dla mnie ona nie tylko jest brzydka, ale także mierna. Nie jestem pewien, czy to tylko wina idiotycznego scenariusza, czy po prostu Agata jest nieautentyczna. Szczególnie w serialu "Nigdy w życiu". Jej postać nie wzbudza ani autorytetu, ani szacunku. Szczerze mówiąc takiej osoby nie tylko nie zatrudniłbym do prowadzenia jakiegokolwiek projektu IT, to nie wiem, czy z takim nastawieniem mogłaby u mnie sprzątać.. Scenarzyści w ogóle nie mają pojęcia o tym biznesie, albo myślą, że ludzie tak go postrzegają (i może tak jest). To wszystko sprawia, że jej postać sprawia wrażenie źle zagranej i tak naprawdę nie będę się tu dopatrywał winy kogoś innego niż Agata, bo niezależnie od scenariusza mogłab tchnąć trochę autentyczności w swoją postać. Myślę, że to nie tylko brak talentu, ale także brak profesjonalnego przygotowania się do roli. Niestety to dotczy również praktycznie całego polskiego świata aktorskiego. Sprawia to, że żal mi poświęcać swój cenny czas na polskie filmy i seriale - po prostu już straciłem nadzieję.

wildcat

A moim zdaniem jako jedyna w serialu "Teraz albo nigdy" nie jest przesłodzona i dla niej ten serial oglądam. Tylko dlaczego w tym sezonie jej nie ma?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones