Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Czemu wy wszyscy twierdzicie ze Agata nie jest ladna?? to nie prawda, ma specyficzny typ urody i nie zgadzam sie z wieloma opiniami na jej temat, chyba brzydkich ludzi nie widzieliscie, co w niej jest niby nie tak??

agatakoniak

tragiczna....ffff.....ma twarz jakby czołg po niej przejechał...

fazard

brzydula








feee








i to nazwisko - pwned

fazard

Może bardziej Ci się podoba Pamela?
Jak można oceniać aktorkę po urodzie?
Jest intrygująca, utalentowana, moim zdaniem - piękna.
Taki rodzaj urody, który nie musi się podobać każdemu.

agatakoniak

Ona ma takie seksowne... Uszy!:D













agatakoniak

Również uważam, że ma specyficzną urodę, piekno jest przede wszystkim we wnetrzu. Nie rozumiem dlaczego ma dosyć niską średnią - jak na polaków.

agatakoniak

Jestem ciekawa która kobieta jest piękna dla tych wszystkich osób, które uważają, że Agata Buzek jest brzydka.

Buzek ma specyficzną urodę, osobiście bardzo mi się podoba jej twarz.
A jeżeli już czepiamy się jej wyglądu to nie podoba mi się jej szyja.

Kajami

Według mnie np Anna Przybylska jeśli mówimy o Polkach.

EM_DE_KE_AS

Tak, ma specyficzny typ urody, ale choć nie taki, który by mnie powalił na kolana, to z pewnością wygląd córci Giorgia Busca, tutti di capi gangu "Parlament Europejski" jest bardziej interesujący niż ta lalka - Ania Przybylska, ciemnowłosa wersja Pameli Anderson. Wygląd buzi pani Ani sugeruje, iż gdyby jeszcze utlenić jej włosy, mogłaby grać w ekranizacjach wszystkich bez wyjątku dowcipów o blondynkach, he he:-) Po prostu ręce opadają gdy widzę tę dziewoję o wyglądzie plastikowej idiotki. Natomiast pani Agata niewątpliwie ma talent, o którym pani Ania może tylko pomarzyć, i ten talent wykorzystuje.

Jack_Holborn

Przybylska z pewnością nie jest idiotką ani pustą lalką. Więć się nie zgodze z Twoim zdaniem

Jack_Holborn

Nie zgadzam się, Ania jest ładną i nie głupią kobietą.
Ale uważam, że Agata wcale nie jest brzydka. Po pierwsze, jest naprawdę bardzo, bardzo utalentowaną aktorką. Szkoda, że nie jest bardziej rozchwytywana i znana. Chociaż dzięki Bogu, nie gra w głupawych komedyjkach, tylko 'strzela' w ambitne produkcje. Po drugie, ma specyficzną urodę. Zero sztuczności, robionych ust i botoksu. Naturalnie i ładnie. I tak ma być, po co się lansować na nie-wiadomo-jak-boską? Lepiej być normalnym, wartym uwagi człowiekiem. :)

agatakoniak

jak czytam takie tematy to az mi sie niedobrze robi... nie macie o czym dyskutowac tylko o jej urodzie?

Flav

I dobrze, że mamy aktorki, które nie wchodzą w schemat ogólnie przyjętych kanonów piękna.

Ogólnie podejrzewam, że złośliwe komentarze wychodzą z faktu pokrewieństwa, być może stary pomógł jej na początku, ale takie osoby nigdy długo nie zostają i nie robią takiej kariery aktorskiej jak ona.

Abukashi

Nigdy? Prawie większość takich gwiazdeczek się wybija i utrzymuje dzięki
układom.

agatakoniak

wyjątkowo brzydko wyglądała w filmie "Rewers"

użytkownik usunięty
agatakoniak

Zostawmy pięknych ludzi dla osób bez wyobraźni :)

agatakoniak

brzydal w h.... w nocy to myslabym ze smierc po mnie przyszla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones