Dorota Pomykała

7,7
7 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Pomykała

Powtarzam temat, ale to rzeczywiście świetna aktorka. Jedyna tak dobra w polskim świecie filmowym. Prawdziwa, której zależy na dobrym odegraniu roli. Poza tym jest b.piękną kobietą, ma dość oryginalną urodę-wspaniałe , delikatne rysy twarzy. Każdy film z jej rolą jest super!!! Szkoda, że już nie ma i prawdopodobnie nie będzie takich aktorek...

rozyczka_filmweb

Pani Dorota jest niesamowita!Pierwszy raz kiedy zauważyłem tą niesamowitą aktorkę to był film"Wielki Szu" ,a kreacja pani Pomykały w tym filmie jest absolutnie "kultowa"....Od tego czasu ( a byłem wtedy nastolatkiem) czekałem na równie wielką filmową rolę pani Doroty.Obecnie zupełnie zresztą dla mnie niespodziewanie, pani Dorota odnalazła się w takim gatunku filmowym jakim jest serial,Pani rola w "Szpilkach na Giewoncie "kompletnie mnie rozbraja ,ponieważ nie potrafię znaleźć słów zachwytu aby ocenić Pani kreację jako Lucyna.Powiem po prostu BRAWO!!!WELL DONE!!!Jest pani "prawdziwą aktorską perłą"potrafiącą zachwycić widza w każdej roli!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones