Krzysztof Materna

5,7
733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Materna

W 2010 roku był w komitecie honorowym Bronisława Komorowskiego. Ja nie rozumiem, jak ktoś taki jak on, który w "ZCDCP" zachwalał wolność i polski kapitalizm mógł poprzeć takiego komucha? Sprzedał się i tyle. Ciekawe ile mu zapłacili.

Axel

podejrzewam, że nic. Szewc bez butów chodzi a aktor najbardziej popiera najlepszych aktorów. Tak sądzę.

MegaSzczota

a mnie gówno obchodzi kogo popierał a Maternę i tak uwielbiam.

Axel

"Ja nie rozumiem, jak ktoś taki jak on, który w "ZCDCP" zachwalał wolność i polski kapitalizm mógł poprzeć takiego komucha? "

Osobiście nie znoszę politykowania na forum Filmwebu, ale zapytam z czystej ciekawości: w którym momencie i jak długo Komorowski był komunistą? A może nie o tym samym Komorowskim mówimy?

jedzoslaw

cały czas jest komuchem

Axel

Można mu wiele zarzucić, ale nigdy nie był w PZPR ani nie jest w SLD.
A co do Materny to doprawdy, jego poglądy nie powinny w żadnym razie mieć jakiekolwiek znaczenie w jego ocenie jako aktora.

jedzoslaw

SLD i PZPR są bardziej na prawo niż PO czy PiS. Doksztalć się, poczytaj trochę, obejrzyj filmy na youtube!
Materna chwalił kapitalizm a teraz popiera antykapitalistę? Człowieku, czy ty to rozumiesz? Komorowski ma w planach podpisanie ustawy o zakazie reklam na ulicach. TO JEST KOMUNISTYCZNE!

Axel

Wiem wszystko, trochę już po tym świecie chodzę. I sorry, ale wiedzę zdobywam z innych źródeł, niż filmy na YT, gdzie anonimowi trybuni ludowi mówią mi, komu mam wierzyć, a komu nie. Znam też doskonale cały system teorii, zwłaszcza tych spiskowych na temat Komorowskiego. Wszystko git.
Poza tym, faktycznego komunizmu w Polsce nie było, a jedynie socjalizm realny. Komunizm w tej chwili mamy jedynie w Korei Pn.

Jednak mimo wszystko, szanuję to, że ktoś może mieć inne poglądy. Nie przeszkadza mi także, że np. znany aktor Jerzy Zelnik jest związany z PiS, ani to, że Maja Komorowska, równie wielka aktorka popierała Bronka. I nie nazwałbym nikogo z tego powodu zdrajcą.

jedzoslaw

Jeśli ktoś zdradza swoje ideały to jest zdrajcą. Proste?
EOT.

Axel

A skąd wiesz, jakie ideały miał Materna?
Poza tym, wracając do poprzedniej Twojej wypowiedzi, mówienie, że PZPR było na prawo od PO i PiS wydaje mi się co najmniej dyskusyjne. SLD- owszem, bywało liberalne, ale to wciąż socjaliści. Zresztą, czym dzisiaj jest lewicowość i prawicowość? Bo jeśli mówimy o gospodarce to oprócz partii Korwina nie ma nikogo, kto byłby prawicą z prawdziwego zdarzenia. Komorowski antykapitalista bo chce zakazu reklam w mieście? W takim razie cały Zachód składa się z antykapitalistów, bo tam akurat ostro się reguluje ilość reklam w miastach. Wielkie płachty gdzie popadnie- to tylko w Polsce.
Poza tym, mniej emocji, a więcej szacunku dla innych. Po co się wątrobować?

jedzoslaw

PZPR przyjęło jedyną wolnorynkową ustawę Mieczysława Wilczka o działalności gospodarczej. Żadna inna partia po 1989 roku nie wprowadziła równie wolnościowej ustawy jak ta wspomniana.
Naprawdę EOT.

Axel

Co jednak nie czyni z PZPR-u partii liberalnej, a jedynie było gestem rozpaczy dogorywającej PZPR w sytuacji rozpadu gospodarki. Nowej, lepszej ustawy po 1989 nie wprowadzono z tego prostego powodu, że tamta była najlepsza.
OK, niech będzie EOT.

Axel

Komuch to rządzi Polską TERAZ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones